Witamy na naszej stronie

Produkowane przez nas łyżki cechuje: wysoka jakość, przystępna cena.

Wszystkie nasze łyżki wykonane są z odpowiednio dobranych i sprawdzonych materiałów. Stal konstrukcyjna oraz stale wyższej twardości takie jak HARDOX. Standardowo łyżki wyposażane są lemiesze trudno ścieralne o twardości do 550HB. Zęby używane w naszych łyżkach pochodzą od sprawdzonych i pewnych dostawców. Łyżki posiadają liczne wzmocnienia co przekłada się na dłuższą bezawaryjną pracę nawet w ciężkich warunkach. Nasza doświadczona kadra składa wszystkie te elementy w wysokiej jakości łyżkę.

Nasza oferta

Zajmujemy się produkcją osprzętu do maszyn budowlanych marek JCB, CATERPILLAR, CASE, VOLVO, ATLAS, KOMATSU, LIEBHERR, BOBCAT, KUBOTA, TEREX. Wykonujemy łyżki standardowe, wzmacniane jak również pod indywidualne zamówienia klientów. Produkujemy także konstrukcje stalowe spawane dla przemysłu z powierzonej dokumentacji.

Nowości

2015

LIP

Szybkozłącza do koparek i koparko-ładowarek. Rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas gdy wykoanywana praca wymaga częstych zmian osprzętu ramienia. Wymiana łyzki na inną jest wygodna i szybka. Szybkozłacza w zależności od modelu możemy wykonać w wersji mechanicznej jak również hydraulicznej.

2015

MAR

Płyty adaptacyjne do młotów hydraulicznych. Płyta adaptacyjna to mechaniczny element pozwalający połączyć maszyne nośnik (koparkę, koparko-ładowarkę) z młotem hydraulicznym. Płyta adaptacyjne z jednej strony odwzorowuje uchwyt znajdujący się na koparce, z drugiej uchwyt do młota hydraulicznego.

Nasze projekty - Naprawy i zabezpieczenia konstrukcji

Marzec 2009

Czerwiec 2011

Kwiecień 2013

  • Łyżki podsiębierne

    Łyżka podsiębierna 35 [cm] do JCB 3CX 4CX - wzmacniana, lemiesz trudno ścieralny o twardości do 500HB, możliwość wykoanaia z dodatkowymi lemieszami bocznymi do bardziej precyzyjnych robót ziemnych. Łyżka może być wyposażona w zęby standardowe lub samoostrzące "SHARK TYPE"

  • Łyżki skarpowe

    Łyżka przystosowana do pracy w ciężkich warunkach, płaszcz, boki i wzmocnienia wykonane z wytrzymałej stali konstrukcyjnej. Lemiesz wykonany ze stali trudno ścieralnej o twardości około 490 - 550 HB. Łyżki posiadają wewnętrzne dwa wzmocnia wzdłużne, dwa poprzeczne oraz dwa wzmocnienia zewnętrzne uchwytu łyżki.

  • Szybkozłącza

    Szybkozłącza do koparek to rozwiązanie powszechne w krajach UE. Wyposażone w nie maszyny mogą w szybkim tempie dokonać wymianę osprzętu typu: łyżki (trapezowe, skarpowe, koparkowe), młoty hydrauliczne, zrywaki, świdry, chwytaki itp.